Bildtävling 2018 avgjord!

Foto: Carl-Fredrik Hamilton

Varje år anordnar Gröna arbetsgivare en bildtävling där våra medlemmar skickar in sina bästa bilder på natur, djur, människor, spännande händelser och vackra landskap. Bilder som helt enkelt visar våra verksamheter och det vi kallar de gröna näringarna.

Vi är otroligt stolta över våra medlemmar och deras enorma fotoentusiasm och skicklighet. Vi använder bilderna i ett flertal sammanhang, som exempelvis i nyhetsbrev, här på webbplatsen, i sociala medier och i trycksaker. Nu har vi korat en vinnare bland 2018 års bidrag. Stort grattis till Carl-Fredrik Hamilton på Boo Egendom. Nedan ser du Carl-Fredriks vinnande bidrag. 

Förutom den stora äran kammar Carl-Fredrik hem åtta trisslotter. Stort grattis! 

Foto: Carl-Fredrik Hamilton
Foto: Carl-Fredrik Hamilton
Foto: Carl-Fredrik Hamilton
Foto: Carl-Fredrik Hamilton