Våra medarbetare

Här hittar du Gröna arbetsgivares alla medarbetare och deras kontaktuppgifter. E-postadressen är fornamn.efternamn@grona.org.

Anders Skoglund

Digital projektledare

Mobil
0722072919
E-post
anders.skoglund@grona.org

Ann-Soffie Perrin

Förhandlare

Telefon
036-30 32 20
E-post
ann-soffie.perrin@grona.org

Bengt Johansson

Chefsjurist

Telefon
08-762 72 41
E-post
bengt.johansson@grona.org

Björn Jonasson

Förhandlare

Telefon
090-71 82 87
E-post
bjorn.jonasson@grona.org

Camilla Backlund

Arbetsmiljöexpert

Telefon
08-762 72 29
E-post
camilla.backlund@grona.org

Carina Gisler

Assistent Arbetsgivarservice, Medlemsadministratör

Telefon
08-762 68 24
E-post
carina.gisler@arbio.se

Emma Terander

Ansvarig Public Affairs

Telefon
08-762 72 57
E-post
emma.terander@grona.org

Helène Backvik Svensson

VD-assistent

Telefon
08-762 72 39
E-post
helene.bs@grona.org

Henrik Persson

Förhandlare

Telefon
019-19 57 61
E-post
henrik.persson@grona.org

Ingela Hult

Medlemsadministratör

Telefon
08-762 72 47
E-post
ingela.hult@arbio.se

Joel Eriksson

Digital kommunikatör, pressfrågor

Telefon
08-762 72 78
E-post
joel.eriksson@grona.org

Jonas Palmqvist

Förhandlare

Telefon
040-35 26 14
E-post
jonas.palmqvist@grona.org

Kristine Wiklund

Expert Arbetsmarknad och Kompetensförsörjning

Telefon
08-762 72 38
E-post
kristine.wiklund@grona.org

Lars-Olov Söderberg

Förhandlare

Telefon
019-19 57 60
E-post
lars-olov.soderberg@grona.org

Lena Andersson

Förhandlare

Telefon
040-35 26 10
E-post
lena.andersson@grona.org

Lena-Liisa Tengblad

VD

Telefon
08-762 72 13
E-post
lena-liisa.tengblad@grona.org

Lovisa Nellevad

Biträdande förhandlingschef

Telefon
08-762 79 76
E-post
lovisa.nellevad@grona.org

Maria Wikström

Kommunikationschef

Telefon
08-762 68 02
Mobil
070-532 68 02
E-post
maria.wikstrom@grona.org

Mathilda Bergman

Public Affairs

Telefon
08-762 79 89
E-post
mathilda.bergman@grona.org

Maud Petri Rådström

Förhandlare

Telefon
08-762 79 93
E-post
maud.petri.radstrom@grona.org

Sonja Lagergren

Förhandlare

Telefon
08-762 68 17
E-post
sonja.lagergren@grona.org

Sophie Åhsberg

Kommunikation, Content

Telefon
08-762 68 36
E-post
sophie.ahsberg@grona.org

Örjan Lenárd

Förhandlingschef

Telefon
08-762 79 64
E-post
orjan.lenard@grona.org